Kézilabda

Parádés passz után, mesteri befejezés a győriek ötszörös BL győztesétől – Videó

A női kézilabda-Bajnokok Ligájában a Győr csapata álomszerű második félidővel győzte le a horvát bajnok Podravka együttesét.

A találkozó második félidejében a brazil átlövő, Eduarda Amorim két gólt szerzett, a másodikat, egy zseniális kínai figura után.

Egy szélre kitett labdát Görbicz nem kapura, hanem középre játszott vissza, majd egy kínai figura után a kapuba lőtte a brazil átlövő.

Görbicz passzából, Amorim gólja.

WATCH: When two 5-time #ehfcl champions create magic together… Well done, @Duda18Amorim and @AGorbicz13@GyoriAudiETO #PodravkaVegeta #deloehfcl #ehfcl pic.twitter.com/GgZCSjACry

— EHF Champions League (@ehfcl) September 19, 2020

A győriek a mérkőzésen 15 góllal győzték le a Podravka együttesét, amely így 3 ponttal áll jelenleg a csoportja második helyén, pontazonossággal a CSZKA Moszkva mögött.

Borítókép: Facebook.com/ Eduarda Amorim

Sport365.hu – A győrieknek ez volt sorozatban a 39. veretlen BL-meccsük

A címvédő Győri Audi ETO KC házigazdaként 43-28-ra legyőzte szombaton a horvát Podravka Koprivnica csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. Eredmény, csoportkör, 2. forduló, B csoport: Győri Audi ETO KC-Podravka Koprivnica (horvát) 43-28 (17-16) A hazaiak keretéből két szélső, Faluvégi Dorottya és Puhalák Szidónia hiányzott betegség, illetve sérülés miatt.